Obkladový panel Orac W212 Valley Loop je očarujúce prírastok do rodiny Valley s neodekorovým nádychom a luxusnými slučkami, ktoré nás prenesú späť do pôvabu éry Art Deco. Hovorí sa, že všetky trendy sú cyklické, takže už je najvyšší čas na návrat Art Deco, čiže Neo Deco. Po uplynulých triezvych („covidových“) rokoch sa Gatsbyho éra nádeje a vzrušenia javí ako vítaná zmena. Návrat do búrlivých dvadsiatych rokov možno ešte nie je v hre, ale to nám aj tak nezabráni túto ikonickú estetiku oslavovať.

Spoločne s obkladmi W109 Valley a W114 Valley XL môžete vytvárať rafinované steny s elegantnými proporciami, pripravené oživiť steny a farby. Použite stropnú lištu C323 na zaplavenie priestoru krásnym osvetlením. Ozdobte ju PX209 pre väčší šmrnc. Vytvorte báječný detail na stene spálne pomocou týchto 3D stenových panelov namiesto štandardného čela postele. Vzhľad je jedinečný, očarujúce a farbu si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovovala palete farieb vašej izby. Vrúbkovaný nástenný panel je skvelý pre televízne miestnosti a mediálne miestnosti, pretože panel má vlastnosti akustického nástenného panelu a pohlcuje až 25% hovorového zvuku. Navrhol Orio Tonini. Plocha jedného panela je 0,5 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný nelineárny
Prevedenie Nástenné
Materiál Polyuretán
Pretierateľná Áno
Výška mm 2000
Šírka mm 250
Hrúbka mm 12
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 215
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť > 30 shore D
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,5 m²
Povrchová úprava Základný náter
Trieda požiarnej ochrany E. Možno dodať v triede B-s2
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách
Akustické Áno

Priložené súbory

Purotouch.pdf (411 kB)
Stiahnite si materiálový list

Obklady_nelinearni.pdf (8,13 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Nástenný 3D obklad Orac W212 Valley Loop

Katalógové číslo:
W212
Hmotnosť:
1.1 kg
Objem:
6 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
58,80 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor FLEX sa vyrábajú z vysoko kvalitného polyuretánu Purotouch.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

Nástenný obklad Orac je vyrobený z vysoko kvalitného polyuretánu Orac Purotouch, ktorý je vhodný pre inštaláciu v interiéri, vlhkých miestnostiach aj v exteriéri. Prednosťou polyuretánu sú presné detaily, tvarová a rozmerová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, akusticky neutrálny, brúsiteľný povrch a malá hmotnosť. Ďalej odolnosť proti rozštiepeniu, časom sa nezmení. Materiál s prvým základným náterom bielou farbou na zvýšenie adhézie budúcej farby. Odporúčame si na konečný náter vybrať akúkoľvek vodou riediteľnú farbu a stropnú lištu podľa vášho vkusu natrieť. UV stabilná bude lišta po prevedení konečného náteru.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom DecoFix Power. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel Deco Filler FL300.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 INTERIÉR, EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FL300 INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Podobný tovarVideá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky