SX137 je jedným z našich najpredávanejších designov soklov a meria 99 mm na výšku x 15 mm na šírku. Atraktívna Ogee lišta sa bude hodiť do moderných aj tradičných miestností. K dispozícii tiež ako flexibilný SX137F pre zakrivené steny a arkiere. Originálna soklová lišta Orac Decor SX137 je vyrobená z Duropolyméru, čo je extrudovaný syntetický polymér, ktorý spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska odolnosti, nárazuvzdornosti a vodeodolnosti. Možno použiť aj v exteriéri a vlhkom prostredí. Všetky výrobky Orac majú základný matný povrch a sú pripravené na natretie. Odporúčame si len vybrať akúkoľvek vodou riediteľnú farbu a lištu podľa vášho vkusu natrieť. UV stabilná bude lišta po dokončení náteru. Na vonkajšie použitie musí byť natretý vhodným náterom. Duropolymér ponúka vysokú tepelnú odolnosť (max. 70°C), akustickú neutrálnosť, bez azbestu, kyanidu a formaldehydu, VOC A+.

Parametre

Parameter Popis
Délka mm 2000
Šírka mm 15
Výška mm 99
Povrch Hladký
Vedenie káblov Áno
Pripevneníe Lepenie
Dekor Biela
Materiál Duropolymer
Vhodné Odolné
Pretierateľná Áno
Profil Oblá
Tvrdosť 45 shore D
Hustota kg/m³ 420
Umiestnenie Exterier, Interier
Vodeodolnosť Áno

Priložené súbory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stiahnite si materiálový list

Podlahove listy.pdf (4,35 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Orac SX137 tvrdá soklová lišta

Katalógové číslo:
SX137
Hmotnosť:
0.7 kg
Výrobca:
ORAC
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
21,90 €
Množstvo:
2 Ks (4 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

Lišta sa lepí k stene v interiéri lepidlom Orac DecoFix Pro, lepenie líšt k sebe v spoji lepidlom Orac DecoFix Ultra FX400. Lepidlo pre spoje je k dispozícii v kartuši 270 ml (FX400). Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power 290 ml (FDP700). Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 INTERIÉR - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP600 INTERIÉR - 4200 ml | 65 > 110 metrov lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR AJ EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Podobný tovarVideá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky