PVC podlaha Leoline Alfa je recyklovateľná vinylová podlaha s dobrými akustickými vlastnosťami bez použitia ftalátov as nízkymi emisiami. Nášľapná vrstva 0,20 mm radí vinylovú podlahu do záťažovej triedy 22, umožňujúcu umiestnenie do obytných priestorov so stredným zaťažením. Protišmyková trieda R9. Embosovaný povrch podlahoviny s PUR úpravou zaručí používateľom jednoduchú a ľahkú údržbu. Vysoko kvalitná obytná podlaha predovšetkým pre zvýšenú odolnosť proti opotrebeniu. Má veľmi dobrú tepelnú odolnosť a zvukovo izolačných vlastností. Celková hrúbka tejto pvc podlahy je 2,8 mm.

Parametre

Parameter Popis
Rada Alfa
Použitie Bytové
Filc Nie
Šírka role m 2
Odtieň Stredný
Hrúbka mm 2,8
Nášľapná vrstva mm 0,20
Trieda záťaže 22
Podlahové vykurovanie Áno
Kolieskové stoličky Nie
Protišmykľavost DIN 51130 R9
tepelná odolnosť m2 k/W 0,0112
Tepelná vodivosť W/m2K 0,25
Vzor Stredná doska
Šírka lamely vzoru cm 16,5
Požiarna klasifikácia Cfl S1
Kroková nepriezvočnosť dB 18
Farebná stálosť ≥ 6
Hustota g/m² 1600
Plastifikátory Bez ftalátov
TVOC po 28 dňoch ≤ 100μg/m³
VOC emisie, trieda A+
Emisie formaldehydu µg/m³ E1
Recyklovateľnosť 100%

Priložené súbory

Leoline_Alfa.pdf (140 kB)
Stiahnite si technické údaje

Leoline_instace & udrzba.pdf (1,37 MB)
Návod na pokládku a údržbu

PVC podlaha Alfa Copenhagen T56 šírka 2m

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Inštalácia pvc podlahy: PVC musí byť kladená na suchý, rovný a hladký podklad (napr. na stierku či brúsené a pretmelené OSB dosky). Podľa predpisu o kladení podlahovín sa všetky elastické podlahoviny lepia celoplošne k podkladu, buď disperznými lepidlami alebo sprejovým lepidlom Conato. Pred pokládkou podlahovej krytiny sa uistite, že podlahové vykurovanie správne funguje. Inštalácia pvc podlahy bez lepenia je vhodná pre miestnosti do 35 m2. Na zamedzenie nežiaduceho pohybu je nutné podlahovinu fixovať obojstrannou lepiacou páskou na okrajoch pozdĺž dvoch susediacich stien. Podlahové vykurovanie musí byť vypnuté 48 hodín pred pokládkou vinylovej podlahy a 48 hodín po nej.

Neodporúčame kombinovať rôzne šírky PVC podlahy v jednej miestnosti, jedná sa o iný dátum výroby a teda o inú výrobnú šaržu. Každá šarža môže mať iný odtieň alebo odlesk. V prípade, že budete v miestnosti nastavovať rovnakú šírku, treba nás upozorniť, že potrebujete všetko pripraviť z jednej šarže.

Žiadna PVC podlaha nesmie prísť do styku s kaučukom (rôzne gumové podložky, detské kočíky, stojan na gitaru, debna s náradím, kolesá a pod.), veľmi rýchlo dochádza k trvalej migrácii tmavého pigmentu z gumy do PVC. Gumové nožičky na nábytku môžu spôsobiť škvrny. Odstráňte ich úplne alebo ich nahraďte plstenými podložkami.

Pravidelná údržba: Frekvencia pravidelnej údržby bude závisieť od intenzity prevádzky. Pomocou metly alebo vysávača odstráňte voľné nečistoty. Podlahu umyvajte vlhkým mopom a neutrálnym čističom. Nepoužívajte parné čističe, drôtenky, leštidlá na báze liehovín, leštenky na nábytok.

 


 

Upozornenie

Fotografie podlahy sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podlah. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach podlahy nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Podľa ustanovenia § 7 ods. 6 písm. c) zákona č. 102/2014, nemožno pri tomto tovare bezdôvodne odstúpiť od kúpnej zmluvy, pretože bude upravené podľa požiadaviek kupujúceho.

Tolerancia rozmerov podľa normy ČSN 14159 je tolerancia 1%, tzn. že rola šírka 4 metre môže mať skutočnú šírku 396 - 404 cm.

Návinky: Papierové rúrky, na ktorých je rez navinutý, aby sa PVC "nezlomilo pri preprave", neúčtujeme a sú u nás ZADARMO. Konce každej rolky sú opatrené zvýšenou ochranou a celá rolka je zabalená do ochrannej fólie.

Copyright: floorwood.cz je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podláh.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky