Vrchný finálny lak na drevené podlahy, nábytok a pod. bežného zaťaženia Junckers Pre Tech Møbellak je rýchloschnúci lak na profesionálne použitie. Poskytuje trvanlivý povrchový náter vybrúseným aj neošetreným dreveným podlahám. V porovnaní s podobnými výrobkami obsahuje rozpúšťadlá s jemným zápachom a rozpúšťacie schopností. Použitie tohto rozpuštědlového laku je veľmi univerzálny, od lakovanie parkiet až po lakovanie dreveného nábytku, obloženie, dverí a iných interiérových prvkov. Tento pre užívateľa veľmi príjemný lak prehlbuje hĺbku a zvýrazňuje farebný odtieň ošetreného dreva, výborne zapĺňa póry dreva.

Parametre

Parameter Popis
Výdatnosť m²/l 1l = cca. 10 m2
Počet náterov 2 - 3
Náradie pre aplikáciu Valček mohérový, štetec
Typ Rozpúšťadlové laky
Prevedenie Bezfarebné
Použitie Interiér
Určenie Vrchné
Veľkosť balenia 10
Doba zaschnutia 6 hod
Riedenie Neriediť
Konečné vytvrdenie 72 hodin

Rozpúšťadlový lak Junckers Pre Tech mat 10l

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Odporúčaný spôsob aplikácie:

  • Silne zaťažované plochy: 3 vrstvy Junckers Pre Tech
  • Mierne zaťažované plochy: 2 vrstvy Junckers Pre Tech

Pokyny pre použitie:

Neošetrené / brúsené povrchy:
Zbavte povrch podlahy všetkého prachu, vosku, mastnoty, polituračních prípravkov a zvyškov z mydlových saponátov. Povrch vybrúste, zbavíte sa špiny a všetkých nerovností. Dôkladne povrch povysávajte. Naneste vrstvu laku Junckers Pre Tech a nechajte zaschnúť. Povrch prebrúste jemným brúsnym papierom o zrnitosti č. 150 - 180 pozdĺžne po vlákne dreva. Podlahu zbavte prebytočného prachu po brúsení a vytrite čistou vodou a dobre vyžmýkanou handrou. Potom aplikujte ďalšie 1-2 vrstvy laku Junckers Pro Tech.

Lakované podlahy:
Podlahu umyte prípravkom Junckers Sylva Neutralizer. Povrch prebrúste brúsnym papierom zrnitosti č. 180 - 220. Vysajte brúsny prach a vytrite čistou vodou a dobre vyžmýkanou handrou. Ďalšie nátery nanášajte až po skúške adhézie - uskutočňované na menšom mieste v 4 hodinovom intervale. Skúšku adhézie vykonávajte tak, že na určité miesto nanesiete druhú a tretiu vrstvu náteru v 4 hodinovom intervale a po 24 hodinách vyskúšajte (napr. Hranou mince), prídržnosť laku. Ak je náter v poriadku, môžete povrch podlahy prelakovať vrstvou náteru. Ak priľnavosť nie je uspokojivá, postupujte podľa pokynov v návode na povrchy ošetrené voskom alebo inými polituračními prípravky

Voskované / politurované podlahy:
Vybrúste povrch brúskou a brúsnym papierom zrnitosti č. 24- 36 a odstráňte všetky zvyšky starého náteru. Stopy po brúsení Vyhladíte brúsnym papierom zrnitosti č. 60-80. Nakoniec použite brúsny papier zrnitosti č. 100-120, aby bol povrch rovnomerný. Potom povrch dôkladne povysávajte a postupujte podľa pokynov v návode na neošetrené alebo brúsené povrchy.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky