Schové lišty Prolight Protec 126/L/F vďaka horizontálnym LED svetlám, spĺňajú požiadavky najmä verejných miest, klubov, kín, kancelárií. Z týchto priestorov urobia tieto schodové LED lišty veľmi elegantné a príjemné prostredie. Povrch hrany líšt je protišmykový, čo spoločne s pásikom LED smerovaným horizontálne, zvyšuje bezpečnosť priestor. Schodvé svetelné lišty sú jednoduché na inštaláciu. Inštalujú sa na už položenú podlahu a upevňujú sa lepidlom alebo hmoždinkami. LED pásky a gumová vložka nie sú súčasťou dodávky. Mliečny difúzor je súčasťou dodávky.

Parametre

Parameter Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Skrutkové
Délka mm 2700
Šírka mm 62
Výška mm 52
Skrutky a čepy Nie sú súčasťou dodania
Vložka Nie je súčasťou dodávky
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Strieborná
Materiál Hliník
Vhodné LED
Profil 62 x 52
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová LED lišta Prolight Protec 126/L/F skrutková

Katalógové číslo:
84060
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
68,60 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracovaná v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a je možné ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívnej handričky, aby nedošlo k odreniu alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky