Schodová lišta skrutková protišmyková Protect Strieborná 80/F, 70 x 33 x 3400 mm s nahraditeľnú protišmykovou vložkou Safety-Walk. Vložka nie je súčasťou lišty, musí sa dokúpiť samostatne. Doporučované použitie pre ochranu hrán schodov z dreva, keramiky, mramoru alebo už položených kobercov. Schodové hrany Protec 804 vyhovujú norme DIN 51131 - protišmykové hrany. Sú vhodné pre verejné priestory s vysokou frekvenciou ľudí. Abrazívna vložka s minerálnymi povrchom, ktorý je prilepený odolnou živicou na plastovú fóliu s lepiacim povrchom. Poskytuje efektívny protišmykový povrch. Používa sa predovšetkým na suchých, mokrých, olejových podlahách v priemyselných a komerčných aplikáciách s intenzívnou prevádzkou.

Parametre

Parameter Popis
Typ Schodové lišty
Druh montáže Skrutkové
Materiál Hliník
Délka mm 3400
Šírka mm 70
Výška mm 33
Skrutky a čepy Nie sú súčasťou dodania
Vložka Nie je súčasťou dodávky
Povrch Protišmyková vložka
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Strieborná
Vhodné Protišmykové
Profil 70x33
Prevedenie rohu Vonkajši
Krajina pôvodu Taliansko

Schodová lišta protišmyková Protect 80/F Strieborná

Katalógové číslo:
64077
Hmotnosť:
1.2 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
66,60 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracovaná v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a je možné ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívnej handričky, aby nedošlo k odreniu alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky