Schodové lišty Prolight Protec G/9/F vďaka horizontálnym LED svetlám, spĺňajú požiadavky najmä verejných miest, klubov, kín, kancelárií. Z týchto priestorov urobia tieto schodové LED lišty veľmi elegantné a príjemné prostredie. Povrch hrany líšt je protišmykový, čo spoločne s pásikom LED smerovaným horizontálne, zvyšuje bezpečnosť priestor. Schodvé svetelné lišty sú jednoduché na inštaláciu. Inštalujú sa na už položenú podlahu a upevňujú sa lepidlom alebo hmoždinkami. LED pásky nie sú súčasťou dodávky. Mliečny difúzor je súčasťou dodávky.

Parametre

Parameter Popis
Typ Skrutková
Délka mm 2700
Šírka mm 52,5
Výška mm 43,5
Skrutky a čepy Nie sú súčasťou dodania
Povrch Eloxovaný hliník
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Strieborná
Materiál Hliník
Vhodné LED
Profil 52 x 43
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová LED lišta Prolight Protec G/9/F skrutková

Katalógové číslo:
84050
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
59,20 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Eloxovaný hliník: Zliatina Al-Mg-Si, tepelne spracovaná v stave T6 (6060 T6). Profily sú realizované extrúziou a následným eloxovaním. Majú veľmi dobrú odolnosť proti chemickým a atmosférickým vplyvom. Mokrý cement a jeho deriváty vytvárajú kyslé zložky, ktoré pôsobia na povrch a spôsobujú hrdzavenie kovu (vytváranie hydroxidu hlinitého). Z tohto dôvodu musí byť viditeľná plocha profilu rýchlo a opatrne očistená od cementu, lepidiel a materiálu použitých na škárovanie.

Starostlivosť a údržba: Lišty nevyžadujú zvláštnu údržbu a je možné ich ľahko upraviť pomocou bezfarebného liehu riedeného s vodou alebo pomocou bežných čistiacich prípravkov, s výnimkou prípravku na báze kyselín (napr. kyselina soľná alebo kyselina fluorovodíková).

Pri čistení sa odporúča používať neutrálne prípravky riedené s vodou a potom ich opláchnuť čistou vodou za použitia huby alebo neabrazívnej handričky, aby nedošlo k odreniu alebo poškodeniu eloxovania, leštenia či laku.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky