Schodová lišta skrutková Profilpas Nerez škrabaná 25 x 18 x 2700 je určená na zakrytie schodových hrán, vyrobená z povrchovo upraveného hliníku. Schodová lišta je vybavená jemnými protišmykovými drážkami. Doporučované použitie pre ochranu hrán schodov z dreva, keramiky alebo už položených mramorov. Lišty z nerezovej ocele - AISI 304 - DIN 1.4301, sú vysoko odolné proti hlavným chemickým a atmosferickým vplyvom, proti vápnu a malte, proti lepidlám na dlažbu a čistiacim prípravkom. Sú vhodné aj pre použitie v potravinárskom priemysle, nemocniciach, bazénoch a akomkoľvek vonkajšom prostredí, apod.

Parametre

Parameter Popis
Typ Skrutková
Délka mm 2700
Šírka mm 25
Výška mm 18
Skrutky a čepy Nie sú súčasťou dodania
Povrch Škrabaný
Pripevneníe Vŕtanie
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Profil 25x18
Prevedenie rohu Vonkajši

Schodová lišta skrutková Protect 74/IF Nerez AISI 304

Katalógové číslo:
75275
Hmotnosť:
1.2 kg
Výrobca:
Profilpas
Dostupnosť: 30 dní
Naša cena s DPH
58,30 €

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Nerez oceľ: Plochy z nerez ocele môžu byť leštené pomocou príslušných bežne predávaných prípravkov. Nerez oceľ sa ľahko čistí a je veľmi hygienická; hladký a neporóznych povrch činí usadenie a prežitie baktérií alebo iných mikroorganizmov veľmi nepravdepodobným. Pre zachovanie dokonalej čistoty oceľových plôch stačí niekoľko jednoduchých pravidiel: stačí ich umyť teplou vodou a saponátom, dokonale opláchnuť a osušiť mäkkou handrou. V prípade plôch vystavených atmosférickým a agresívnym vplyvom sa odporúča pravidelné čistenie nerez ocele, aby povrch zostal nedotknutý a nedošlo k hrdzaveniu. Povrch z brúsenej nerez ocele vždy čistite po smere brúsenia, nie naprieč. V prípade odreniny použite príslušný čistiaci - leštiaci prípravok pre nerez oceľ a mäkký handru.

V žiadnom prípade pri čistení nepoužívajte:

  • čistiace prípravky s obsahom kyseliny chlorovodíkovej (čiže soľnej), s obsahom kyseliny fluorovodíkovej alebo s bielidlami; zamedzte priamemu styku čistiacich prípravkov obsahujúcich chloridy s povrchom, s výnimkou prípadov, keď sú aplikované na krátku dobu a potom dokonale opláchnuté.
  • abrazívne čistiace prípravky v prášku môžu poškodiť povrchovú úpravu profilu.

Nenechávajte dlhodobo v styku s profilmi z nerez ocele predmety alebo náradie z obyčajnej ocele (napr. kefy alebo oceľové vlákno bežne používané pre odstránenie zvyškov malty alebo iných materiálov); hrozí prenos železnatých častíc (kontaminácie), ktoré spôsobujú na povrchu hrdzavé škvrny. Nenechávajte dlhodobo v styku s povrchmi z nerez ocele vlhkej handry alebo huby, ktoré môžu spôsobiť vznik neestetických škvŕn od vody.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky