Nástenná lišta so vzorom Marbet Exclusive, je dekoratívna lišta z expandovaného, rozmerovo stáleho polystyrénu EPS a poskytuje perfektnú povrchovú úpravu povrchov stien. Niekedy potrebujete pridať niečo navyše do svojho interiéru, niečo jednoduché a efektívne. Nástenné lišty sú presne takým prvkom. Majú ideálnu hrúbku 1-3 centimetre, čo znamená, že nebudú prekážať na vašej stene. Môžete ich ľahko prilepiť na bočnú stenu alebo strop a okamžite pridať elegantný a sofistikovaný vzhľad do každého priestoru. Polystyrénovú nástennú lištu je možné pretrieť všetkými akrylovými alebo vodou riediteľnými farbami na steny. Najlepší výsledok sa dosiahne po zatmelení a finálnom nátere.

Nástenné lišty ponúkajú početné možnosti designu, ako sú štýlové rámčeky na obrazy, steny a zrkadlá. Vďaka tomu budú vaše miestnosti vyzerať elegantne a profesionálne. Navyše dokonale skryjú nevzhľadné miesta na stenách, čo je veľké plus.

Polystyrén EPS má hrubozrnnú penovú štruktúru, ktorá umožňuje výrazné vzory a extravagantný štýl + drží tvar. Nástenné lišty z polystyrénu Marbet sú vyrobené v Európe, spĺňajú požiadavky európskych noriem zdravotnej nezávadnosti, bez rozpúšťadiel, šetrná k životnému prostrediu. Dĺžka polystyrénových líšt je 2 metre.

Parametre

Parameter Popis
Prevedenie Nástenné
Materiál Spenený polystyrén
Pretierateľná Áno
Výška mm 45,5
Šírka mm 9
Dĺžka mm 2000
Výška do mm 50
Farba Biela
Typ Lišta
Hustota kg/m³ 50

Nástenná polystyrénová lišta Marbet Exclusive B10

Katalógové číslo:
52520305020
Výrobca:
Marbet
Dostupnosť: Skladom
Naša cena s DPH
2,60 €
Množstvo:
123 Ks (246 bm)

Zadajte potrebné množstvo

ks alebo bm

Zašleme vám vzorku s dopravou zdarma

1,90 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Prvým tipom, ktorý si musíte pamätať, pokiaľ ide o stropnú polystyrénovú lištu, je vybrať správnu veľkosť a design, ktorý doplní váš strop a celkový interiér.

  • Je dôležité správne zmerať a rezať polystyrénovú lištu, aby bola inštalácia dokonalá a profesionálna.
  • Prioritou je použitie vysoko kvalitného lepidla, aby ste lištu pevne pripevnili a zaistili tak jej trvanlivosť a dlhú životnosť.
  • Pravidelne čistite a udržujte polystyrénovú lištu, aby vyzerala stále sviežo a bola bez prachu alebo nečistôt.
  • Zvážte použitie ďalších dekoračných prvkov, ako je maľba alebo glazúra, aby ste zvýraznili vzhľad lišty a ďalej personalizovali svoj priestor.
  • Ak si nie ste istí s inštaláciou alebo chcete dosiahnuť zložitejšie designy, vyhľadajte odbornú radu alebo pomoc.
  • Pri inštalácii si dajte čas, aby ste dosiahli presnosť a precíznosť, pretože to prispeje k celkovému vizuálnemu efektu lišty.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky