Biely transparentný ošetrujúci vosk Osmo 3087 Biely pre občasné oživenie drevených podláh ošetrených bielym tvrdým voskovým olejom rovnako ako nábytku a iných olejovaných alebo voskovaných drevených povrchov v interiéri. Pri primeranej starostlivosti zostávajú plochy ošetrené prírodnými, zdravie nepoškodzujúcimi tvrdými voskami. Ošetrené podlahy ostanú odolné bez toho, aby sa na nich tvoril film.

Pri pravidelnej aplikácii tvrdých voskov (karnaubový a kandelinový vosk) bude podlaha oživená a bude odolnejšia proti znečisteniu a oteru. Je nevyhnutné v priebehu rokov dopĺňať olejový podiel v podlahách, ošetrených tvrdým voskovým olejom. Prípravok je potrebné aplikovať len v tenkej vrstve, inak budú na podlahe vidieť stopy topánok.

Výdatnosť: závisí významne na nasiakavosti a stupni znečistenia ošetrovaného povrchu. 1 liter prípravku postačí pre približne 80 - 100 m² plochy, 2 čajové lyžičky na 1 m².

Parametre

Parameter Popis
Spotreba 1 liter približne 80 -100 m² plochy, 2 čajové lyžičky na 1 m²
Doba uschnutia (hod.) 0,3 - 0,4
Čistenie Olejované drevo

Priložené súbory

Voskova-udrzba-a-cistici-prostredek.pdf (330 kB)
Technický list

Osmo 3087 vosková údržba a čistiaci prostriedok Biela

Výrobca:
Osmo
Cena s DPH:
od 20,90 €
Dostupnosť:
6 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Osmo 3087 vosková údržba a čistiaci prostriedok Biela 0,5l 13900067
0,5 litra
6 dní 0 ks 20,90 €
Osmo 3087 vosková údržba a čistiaci prostriedok Biela 1l 13900055
1 liter
6 dní 0 ks 37,70 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Zloženie: Výrobok na báze prírodných rastlinných voskov (karnaubový a kandelinový vosk), parafínu, alifatických uhľovodíkov (> 30 %).

Príprava: Drevený povrch musí byť prostý prachu a suchý. Pre tento účel postačuje prachovka, mop alebo vysávač. Silne opotrebované a znečistené podlahy (napr. vo verejných priestoroch) vyčistite vodou s prídavkom Osmo Wisch-Fix, mopom za mokra a po zaschnutí umyte ešte raz prípravkom Osmo Vosková údržba a čistiaci prostriedok.

Spracovanie: Pre odstránenie škvŕn a intenzívnu starostlivosť naneste prípravok pomocou utierky z mikrovlákna na čistenú plochu (cca 2 čajové lyžičky na m²). Ak je to potrebné u silne odolných škvŕn, vydrhnite je pomocou utierky s naneseným prípravkom Osmo Vosková údržba a čistiaci prostriedok.

Doba schnutia: Približne 30 - 40 minút (za normálnych klimatických podmienok: 23 °C / 50 % relatívnej vzdušná vlhkosť). Pri nízkych teplotách a / alebo vyššej vzdušnej vlhkosti sa predlžuje doba schnutia. Počas schnutia zaistite dostatočné vetranie.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky