Vysoko účinný Osmo Wish-Fix 8016, ľahko alkalický špeciálny čistič pre odstraňovanie organických a anorganických nečistôt vo vnútorných a vonkajších priestoroch. Ideálne pre intenzívne čistenie naolejovaných a voskovaných drevených povrchov pred vlastným ošetrením náterovými hmotami Osmo. Bez obsahu rozpúšťadiel a tiež farbiacich a vonných látok; biologicky odstrániteľný.

Obzvlášť účinný na odstránenie šťavy, mlieka, coly, piva, vína, kávy a v domácnosti obvyklého znečistenia. Osmo Wish-Fix netvorí kalný film na podlahe a nezanecháva šmuhy ani škvrny. Čas použiteľnosti 5 a viac rokov.

Vyšší stupeň znečistenia alebo mechanizovanú aplikáciu zvýšiť dávku v pomere 1: 1.

Zloženie: Prírodné rastlinné oleje (kokosový olej), rastlinné mydlá 5 - 15 %, neiónové povrchovo aktívne látky, <5 %, Methylisothiazolinone

Zápach: slabý - mierny, bez zápachu po zaschnutí pH pri 20 °C: 10,9

Parametre

Parameter Popis
Balenie 1 | 5 | 10 l
Spotreba 1 uzáver Wisch-Fixu na liter vody
pH hodnota 10,9
Čistenie Olejované drevo

Priložené súbory

TL-Osmo-8016-Wisch-Fix.pdf (221 kB)
Technický list CZ

Údržba Osmo 8016 Wish Fix

Výrobca:
Osmo
Cena s DPH:
od 20,60 €
Dostupnosť:
6 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Osmo 8016 Wish Fix čistič olejovaných podláh 1l 13900030
1 liter
6 dní 0 ks 20,60 €
Osmo 8016 Wish Fix čistič olejovaných podláh 5l 13900038
5 litrov
6 dní 0 ks 96,30 €
Osmo 8016 Wish Fix čistič olejovaných podláh 10l 13900062
10 litrov
6 dní 0 ks 158,30 €

Popis tovaru

Upozornenie: Olejované a voskované povrchy sa po použití Osmo Intenzívneho čističa ošetrí zodpovedajúce Osmo náterovou hmotou (napr. Osmo tvrdým voskovým olejom na drevené podlahy, Osmo Bangkirai olejom pre drevené terasy atď.). Nepoužívajte neriedené. Nepoužívajte len na časti plôch. Na neznámych náteroch môže dôjsť k zmene farby alebo štruktúry pôvodného povrchu. Dreva, s vysokým podielom obsiahnutých látok (zvlášť dub) sa pri kontakte s neriedeným Osmo Intenzívnym čističom sfarbí tmavo. Aj v prípade riedeného čističe odporúčame v každom prípade vyskúšať. Zabráňte zaschnutí roztoku na čistenom povrchu. Nie je určené k dennému čisteniu.

Pokyny pre použitie: Olejom alebo voskom ošetrené drevené povrchy ako sú podlahy, drevené terasy, nábytok rovnako ako plasty, ušľachtilej ocele, WPC (Wood-Plastic Composite) a BPC (Bambus Polymer Composite) a ostatné vode odolné materiály.

Pokyny pre aplikáciu: Koncentrát zrieďte vodou v pomere 1:10 až 1:20. Na ušpinenú plochu naneste čistič, nechajte špinu, nech sa uvoľní, a následne zotrite čistou vodou. V každom prípade vyskúšajte vhodnosť prípravku pre daný povrch. Na strojové čistenie podláh odporúčame jednokotúčový kartáčový čistiaci stroj s červenými alebo zelenými čistiacimi kotúčmi. Potom pre odstránenie nečistôt použite Osmo vlhký mop alebo čistů bavlnenů handru, neuvoľňuje vlákna.

Zloženie: Alkalický základný čistič zodpovedajúce požiadavkám nariadenia č. 648/2004 o detergentoch <5 % katiónových povrchovo aktívnych látok; neiónové povrchovo aktívne látky, silikáty, komplexných plnivá NTA a pomocné látky.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky