Obkladový panel Orac Decor WX204 Ripple 2000 je obojstranný nástenný panel na vnútorné použitie, ktorý ponúka dve proporcie pre všestrannejší dizajn interiéru. Jeho skosené línie a záhyby ako u origami, pripomínajú útulné chaty a rustikálne sny. Táto moderná interiérová varianta nástenných „šindelov“ je obojstranná. Panel je možné použiť obojstranne, voľba je na vás. Panel je možné použiť ako vertikálne, tak horizontálne. Ripple a Track sú najnovšie 3D obkladové panely, ktoré sú teraz prvýkrát k dispozícii v Duropolymere a dlhších dĺžkach 2600 mm, pre vyšší strop. Tieto profily panelov sú ideálne na dizajn od steny k stropu, aby vo vašom priestore skutočne vynikli. Iba strana A je opatrená základným náterom. Na stranu B použite dve vrstvy finálnej farby alebo najprv naneste základný náter a potom finálnu farbu. Tento nástenný panel je skvelý pre televízne miestnosti a mediálne miestnosti, pretože panel má akustického nástenného panelu vlastnosti, ktorý pohltí až 25% hovorového zvuku. Plocha jedného panela je 0,5 m².

 

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný lineárny
Prevedenie Nástenné
Materiál Duropolymer
Pretierateľná Áno
Výška mm 2000
Šírka mm 250
Hrúbka mm 16
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 220 > 420
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť 27
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,5
Povrchová úprava Základný náter
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách
Akustické Áno

Priložené súbory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stiahnite si materiálový list

Obklady_linearni.pdf (7,52 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stenový 3D obklad Orac WX204 Ripple - 2000 mm

Katalógové číslo:
WX204
Hmotnosť:
0.74 kg
Objem:
6 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
40,90 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

Obklad je vyrobený z Duropolyméru, čo je extrudovaný syntetický polymér, ktorý spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska odolnosti, nárazuvzdornosti, nízkej hmotnosti a vysokej tuhosti. Materiál je brositeľný a rozmerovo stabilný, ľahko pretierateľný a z výroby opatrený základným náterom a pripravený na finálnu povrchovú úpravu. Stačí jedna vrstva kvalitnej farby, pretože Duropolymér farbu neabsorbuje. Duropolymér možno použiť v exteriéri a vo vlhkom prostredí. Dá sa ľahko rezať bežnou pílou na drevo.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom Orac DecoFix Power, v spoji na krátkej strane lepidlom Orac DecoFix Ultra FX400. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power. Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR AJ EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Podobný tovarVideá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky