Obkladový lineárny panel Orac WX205 Track 2000 s ktorým povediete svoj interiér správnym smerom. Jeho pravouhlé ryhované línie sa prezentujú v dvoch sadách proporcií, pretože lamelu je možné použiť obojstranne a tiež ako vertikálne, tak horizontálne. Voľba je na Vás. Ripple a Track sú najnovšie 3D obkladové panely, ktoré sú teraz po prvýkrát k dispozícii v dlhších dĺžkach 2600 mm, pre vyššie stropy. Ideálne na pokrytie celej výšky stropu naraz alebo na nízke obklady v náročných prostrediach. Tento nástenný panel je skvelý pre televízne miestnosti a mediálne miestnosti, pretože panel má akustického nástenného panelu vlastnosti, ktorý pohltí až 25% hovorového zvuku. Iba strana A je opatrená základným náterom. Na stranu B použite dve vrstvy finálnej farby alebo najprv naneste základný náter a potom finálnu farbu. Plocha jedného panela je 0,5 m².

Parametre

Parameter Popis
Štýl Moderný lineárny
Prevedenie Nástenné
Materiál Duropolymer
Pretierateľná Áno
Výška mm 2000
Šírka mm 250
Hrúbka mm 13
Farba Biela
Typ Obklad
Hustota kg/m³ 220 > 420
Vodeodolnosť Áno
Tvrdosť 27
Použitie Exterier, Interier
Plocha 1 panela m² 0,5
Povrchová úprava Základný náter
Absorbcia vody < 0,1 % po 24 hodinách
Akustické Áno

Priložené súbory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stiahnite si materiálový list

Obklady_linearni.pdf (7,52 MB)
Stiahnite si návod na montáž

Stenový 3D obklad Orac WX205 Track - 2000 mm

Katalógové číslo:
WX205
Hmotnosť:
0.71 kg
Objem:
6 l
Výrobca:
ORAC
Cena s DPH:
40,90 €
Dostupnosť:
14 dní
ks

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

 

Orac Decor je luxusná značka interiérových dekorácií, ktorá do všetkých svojich produktov prináša inovácie, kreativitu, eleganciu a špičkovú kvalitu. ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobreží Belgicka, je výrobca vysoko kvalitných ozdobných ornamentov od roku 1970 a rýchlo rozvinula do najinovatívnejšieho výrobcu ozdobných ornamentov na svete. Stropné a podlahové lišty, obklady Orac Decor sa vyrábajú z vysoko kvalitných polymérov Purotouch - vysoko kvalitný polyuretán vysokej hustoty, Duropolymér - extrudovaný nárazuvzdorný polymér a kombinujú odolnosť, spracovateľnosť a kvalitu syntetických materiálov.

Obklad je vyrobený z Duropolyméru, čo je extrudovaný syntetický polymér, ktorý spĺňa najvyššie štandardy z hľadiska odolnosti, nárazuvzdornosti, nízkej hmotnosti a vysokej tuhosti. Materiál je brositeľný a rozmerovo stabilný, ľahko pretierateľný a z výroby opatrený základným náterom a pripravený na finálnu povrchovú úpravu. Stačí jedna vrstva kvalitnej farby, pretože Duropolymér farbu neabsorbuje. Duropolymér možno použiť vo vlhkom prostredí. Dá sa ľahko rezať bežnou pílou na drevo.

Orac Decor dôsledne znižuje ekologickú stopu av roku 2021 sa stal CO2 neutrálny. 70% obalov výrobkov tvorí recyklovaný materiál. Vo výrobkoch Orac sa používa 12% recyklovaných alebo biologických surovín. Všetky profily a lepidlá Orac sú VOC A+ certifikované a teda 100% bez toxínov. Sú tiež v súlade s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorácie Orac neobsahujú azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Kalkulátor spotreby lepidiel Orac

 

 

Obklad sa lepí k stene alebo stropu lepidlom Orac DecoFix Power, v spoji na krátkej strane lepidlom Orac DecoFix Ultra FX400. Povrch musí byť čistý, suchý a bez prachu. Odstráňte všetky farby a tapety zo stien. Na vnútorné použitie a porézne povrchy (nie pre vlhké priestory alebo exteriér). Pre vlhké priestory a exteriér použite lepidlo Orac DecoFix Power. Na škáry, praskliny a dokončenie použite tmel FL300 Deco Filler.

Spotreba lepididiel Orac:

  • FDP500 LEN NA LIŠTY - 310 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FDP700 Power EXTERIÉR A VLHKO - 290 ml | 7 > 8 metrov lišty
  • FX400 Ultra INTERIÉR AJ EXTERIÉR - 270 ml | min. 80 metrov lišty
  • FL300 Deco Filler INTERIÉR - 310 ml = 7 metrov lišty

Podobný tovarVideá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky