Šetrný neutrálny čistič pre čistenie po ukončení pokládky a pre pravidelné bežné čistenie všetkých laminátových podláh a povrchov s laminátovou úpravou (napr. kuchynský alebo kúpeľňový nábytok). Odstraňuje nečistoty, mastnoty a ryhy od podpätkov. Netvori na povrchu vrstvy. Odsúhlasený na všetky Click-lamináty.

  • Špeciálna formulácia účinných látok neutralizuje nepríjemné pachy (cigaretový dym a pod.) A stará sa pri pravidelnom používaní o príjemnejšie ovzdušie v miestnosti.
  • S vylepšenú a zvýšenou ochrannou spojov.
  • Doporučený Asociáciou európskych výrobcov laminátových podláh na šetrné čistenie a ošetrovanie laminátových podláh.

Spotreba: bežné čistenie: 0,1 litra na 100 m² (riedenie 1: 200).

Parametre

Parameter Popis
Balenie 750 ml
Spotreba 0,1 litra na 100 m²
pH hodnota 7,5
Čistenie Laminát

Priložené súbory

tl_cz_pripravek-na-cisteni-laminatu.pdf (742 kB)
Technický list

bl_cz_dr_schutz_pripravek_na_cisteni_laminatu.pdf (91 kB)
Bezpečnostný list CZ

Dr. Schutz prípravok na čistenie laminátu 750 ml

Katalógové číslo:
2210075007
Hmotnosť:
0.8 kg
Výrobca:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
12,10 €
Dostupnosť:
Skladom
MNOŽSTVO:
5 ks
ks

Odporúčame prikúpiť




Popis tovaru

Použitie: Prípravok na čistenie laminátu zrieďte v pomere 1: 200 (50 ml na 10 litrov vody) a podlahu týmto roztokom navlhko vytrite. Mastné škvrny, ryhy od podpätkov a iné silne prilepené nečistoty odstránite neriedeným Prípravkom na čistenie laminátu za pomoci handričky alebo jemného bieleho padu. Rozpustené nečistoty a zvyšky prípravku zotrite vyžmýkanou handrou a plochu dočistíte v čistej vode namočenou, dobre vyžmýkanou handrou. Odstraňovanie odolných škvŕn a zvyškov lepidla vykonávajte produktom Elatex.

Upozornenie: Laminátové podlahy nesmie zostať dlhšiu dobu mokré, pretože v blízkosti hrán nasávajú vodu a mohlo by dôjsť k ich deformácii (napučanie). Preto vždy stierajte podlahu iba navlhko (tj. dobre vyžmýkanou mopy) tak, aby sa netvorili na povrchu "mláčky".

Otázka na predavača



presmerovat_automaticky