Osmo 3440 Údržbový olej Biely transparentný zaisťuje hĺbkovú starostlivosť aj bežnú údržbu olejovaných podláh. Zašlé a matné podlahy Osmo Údržbový olej oživí. Pri včasnom použití Osmo údržbového oleja (neošetrené drevo nesmie byť vystavené okolitým vplyvom) zabránite pracnému brúsenie a nutnosti vykonávať renovačné nátery.

Odporúčané použitie: Je určený pre všetky olejované drevené podlahy ako sú podlahy z masívneho dreva, masívne dosky, parkety, palubovky, OSB dosky a korkové podlahy rovnako ako pre schodisko a nábytok. Zvlášť doporučené pre použitie u silne namáhaných podláh (reštaurácie, múzeá a ďalšie typy silne namáhaných podláh). Pre tmavé typy tvrdého dreva s vysokým obsahom látok (ako sú wenge, meranti, merbau a pod.) Odporúčame použitie Osmo Tvrdého voskového oleja 2K alebo Osmo Čistého vosku.

Výsledok ošetrenia závisí na vlastnostiach dreva, odporúčame vykonať skúšobný náter. Ak je drevo neošetrené alebo už zašlé, je nevyhnutné povrch najprv obrúsiť a ošetriť Osmo Tvrdým voskovým olejom.

Parametre

Parameter Popis
Spotreba 40 - 60 m²/l pri jednom nátere
Doba uschnutia (hod.) 3 - 4
Čistenie Olejované drevo

Priložené súbory

Udrzbovy-olej.pdf (233 kB)
Technický list

Osmo 3440 Údržbový olej Biely transparentný

Výrobca:
Osmo
Cena s DPH:
od 45,20 €
Dostupnosť:
6 dní
Foto Katalóg. číslo / Názov Dostupnosť Množstvo Cena s DPH Kúpiť kusov
Osmo 3440 Údržbový olej Biely transparentný 1l 15101043
1 liter
6 dní 0 ks 45,20 €
Osmo 3440 Údržbový olej Biely transparentný 2,5l 15101044
2,5 litra
6 dní 0 ks 104,10 €

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Príprava: Olejovaný drevený povrch musí byť čistý, suchý, bez prítomnosti prachu. Povrch umyte Osmo 8019 Intenzívnym čističom a dôkladne opláchnite čistou vodou.

Aplikácia: Osmo Údržbový olej je pripravený na priame použitie, pred aplikáciou dôkladne pretrepte. Prípravok naneste v tenkej vrstve Osmo valčekom z mikrovlákna alebo stierkou na suchý a čistý drevený povrch a rozleštite bielym leštiacim kotúčom. Odstráňte nadbytočný materiál. Na malé plochy je možné prípravok naniesť bavlnenou handrou, neuvolňujícím vlákna. Nechajte dobre zaschnúť, zaistite dostatočné odvetrávanie.

Čistenie pracovného náradia: Pracovné náradie vyčistite pomocou Osmo Čističe štetcov (bez obsahu benzénu).

Doba schnutia: Približne 3 - 4 hod. (Za normálnych klimatických podmienok: 23 °C / 50 % relatívnej vzdušná vlhkosť). Zaistite dobré vetranie. Pri nižších teplotách a/alebo vyššej vzdušnej vlhkosti sa predlžuje dobu schnutia.

Otázka na predavačapresmerovat_automaticky