Voľne kladené dlaždice Tajima Contract Lock poskytujú jedinečný systém vzájomne prepojených dlaždíc s presne rezanými jazýčkami, ktoré do seba tesne zapadajú, čo umožňuje použitie v širokej škále aplikácií. Heterogénna modulárna vinylová dlaždica vystužená sklenými vláknami s unikátnym spojovacím systémom hrán. Podlaha je vyrobená z vysokomolekulárnej polymerizovanej nášľapnej vrstvy, ktorá je podložená vysoko pevným vinylovým podkladom. Modulárna dlaždica je pokrytá polyuretánovou povrchovou úpravou Protech Plus Ceramic, UV vytvrdenou keramickými časticami, ktoré zvyšujú jednoduchosť údržby a poskytujú antimikrobiálnu ochranu.

Komerčné vinylové podlahy pre veľmi silnú záťaž podľa EN 649, s triedou záťaže 43, nášľapnou vrstvou 0,7 mm a vysoko kvalitnou PU ochrannou vrstvou. Podlaha je dostupná v 9 designoch a je určená najmä pre výrobné haly, sklady, obchody, školy a ostatné silne namáhané verejné budovy. Pri inštalácii do garáže, je potrebné zamedziť migrácii zmäkčovadiel a nečistôt ochranným náterom PU Anticolor. Systém podlahového zámku Contract Lock je flexibilný, zablokuje dlaždice tak, že sa nepohnú. Jednotlivé dielce sú prenosné a znovu použiteľné, zámkové dlaždice si pri sťahovaní odveziete so sebou.

Parametre

Parameter Popis
Typ Dlaždice
Rad Contract Lock
Záťaž 43
Vzor Dlažba
Dekór Šedá
Povrchová úprava PUR
Rozmery 457,2 x 457,2 x 5 mm
Balenie m2 2,09 = 10 dlaždic
Hrúbka 5
Nášľapná vrstva 0,7
Podlahové vykurovanie Áno
Tepelný odpor m² K/W 0,05
Tepelná vodivosť W/m²K 0,25
Spoj Zámkový
Lepenie Len pre ťažkú záťaž
Útlm krokového hluku dB 12
Protišmykovosť R10
Chemická odolnosť Veľmi dobrá
Reakcia na oheň Bfl-s1
Kolieskové stoličky Vhodné
Stálofarebnosť ≥ 6
Plastifikátory Bez ftalátov
TVOC po 28 dňoch ≤ 100μg/m³
VOC emisie, trieda A+
Floorscore VOC test Prešiel
Formaldehyd EN 717-1 E1
Recyklovateľnosť 100%

Priložené súbory

Informatie-Contract-Lock-cs.pdf (107 kB)
Stiahnite si technické údaje

instalace-Contract-Lock.pdf (125 kB)
Stiahnite si návod na pokládku

Cleaning-Instructions-CS.pdf (109 kB)
Stiahnite si návod na údržbu

Tajima Contract Lock 1020 vinylová podlaha dlaždice

Produkt už nie je v ponuke

Venujte prosím pozornosť alternatívnym
produktom nižšie na tejto stránke,
ak sú uvedené

Odporúčame prikúpiť
Popis tovaru

Vzhľad inštalované podlahy závisí na kvalite podkladu.

Betónové podlahy by mali byť bezpečné, suché, hladké a čisté. Akékoľvek nezrovnalosti by mali byť opravené alebo byť vyrovnané. Neklaďte na piesčité alebo mäkké povrchy alebo na povrchy, ktoré sú hydrostatické.

Stará pružná podlaha by mala byť pevne pripevnená k podkladu. Nemôže mať žiadne uvoľnené alebo rozbité časti. Mali byť dôkladne vybrúsené, aby sa odstránil starý vosk, živicové tmely a nečistoty. Potom by mala byť podlahová krytina úplne vyčistená.

Rozpoznateľné vady (napr. chyby farby, mramorovanie alebo hrúbky) sa musí skontrolovať pred pokládkou. Slabé vôňa po určitú dobu, špecifická pre daný produkt, nie sú dôvodom na reklamáciu. V miestnosti je možné pokladať iba materiál z rovnakej výrobnej šarže. preto produkt len ​​na objednávku.

Dlaždice musí byť v mieste inštalácie z dôvodu aklimatizácie najmenej 3 dni uskladnené. Teplota vzduchu by nemala klesnúť pod 18 °C, vysoké teploty vyžadujú špeciálne opatrenia (vetranie, klimatizácie atď.). Vysoké teploty vzduchu v miestnosti vedú k zmenám doby odozvy. Pri pokládke môžu viesť k rozmerovým zmenám podlahových krytín. Relatívna vlhkosť by sa mala pohybovať medzi 40% a 65%.

Pokládka: Neinštalujte ani nelepte dlaždice s viditeľnými vadami. Dlaždice, ktoré môžu mať na okrajoch drobné vady, možno použiť na orezávanie pri krajoch stien. Klaďte dlaždice od stredu miestnosti smerom k stenám. Dávajte pozor, aby ste zarovnali zámkovej jazýčky jednej dlaždice so susednými dlaždicami a dávajte pozor na smerové šípky na zadnej strane dlaždíc. Akonáhle sú jazýčky zarovnané, kliknite na dlaždice nefarbiacou gumovú palicou, aby sa jazýčky posunuli k sebe.

Čistenie po inštalácii: Novo inštalovanú podlahu je potrebné pred použitím vyčistiť, aby sa odstránili všetky zvyšky stavebného a inštalačného materiálu. K tomu slúži čistiaci prostriedok Dr. Schutz R zriedený v pomere 1:10.

Proaktívna ochrana: Pre zachovanie dlhodobej ochrany, zamedzenie migrácie zmäkčovadiel a chemikálií (dôležité napríklad v garáži, stopy pneumatík a soľ), zníženie priľnavosti nečistôt a zjednodušenie pravidelného čistenia pomocou PU Anticolor v matnom a extramatnom prevedení. Po dlhšej dobe používania (cca. 2 roky), najneskôr pri prvých známkach opotrebovania, musí byť podlaha osviežená systémom Dr. Schutz PU Anticolor. Naneste PU Anticolor a sprievodné tužidlo rovnomerne na suchú podlahu po dôkladnom odstránení nečistôt a iných zvyškov po údržbe. Po podlahe možno opatrne chodiť 24 hodín po nanesení. Systém ochrannej vrstvy je dosiahnutý približne po 7 dňoch.

Dynamické limity zaťaženia pre voľné pokládky sú:

  • pre použitie s vozíkmi s užitočným zaťažením až 1,2 t

Limity dynamického zaťaženia pre voľné kladenie fixačným lepidlom (napr. Thomsit T425, Chemos FIX, Ardex AF800, Conato Highlock):

  • pre použitie s elektrickými vozíkmi s celkovou hmotnosťou do 1,2 t
  • pre použitie s vysokozdvižnými vozíkmi s pneumatikami do celkovej hmotnosti 5,0 t
  • pre použitie s celogumovými pneumatikami o celkovej hmotnosti až 4,0 t

Podlaha Contract Lock je navrhnutá tak, aby správne niesla statické zaťaženie 6,85 MPa.

 


 

Upozornenie

Fotografie produktu sa môžu líšiť v závislosti od nastavenia monitora alebo zariadenia a svetelných podmienok, predovšetkým teplote osvetlenia. Fotografie zobrazujú iba vizuálne znázornenie podlahy. Odporúčame si preto pred nákupom zapožičať od nás vzorky podláh. Vzorky predstavujú výrez originálu, pomocou ktorého sa môžete presvedčiť o farbe a type povrchu. Najmä pri rustikálnych dekoroch upozorňujeme na to, že podlaha môže mať viac farieb a že vzor sa v niektorých častiach koberca nachádza av iných sa líši. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie príležitosti, ako sa dobre rozhodnúť. Pretože vzorka je niekedy dôležitá, aby ste si boli úplne istí, že nová podlaha bude ladiť aj s vašim nábytkom a vybavením.

Copyright: floorwood.cz a.s. je držiteľom autorských práv k uvedeným fotografiám podlah.

Videá


Otázka na predavačapresmerovat_automaticky